Mēs Marmelāde Deko komanda piedāvājam Jums ne tikai iznomāt mūsu dekorus, bet arī izdekorēt, padarīt īpašāku, skaistāku Jūsu pasākuma norises vietu! Svinēt un izdekorēt var pilnīgi jebko - nepieciešama tikai iedvesma un aizrautība! Un tas ir tas, kas mūs dzen uz priekšu - iedvesma! 

Palīdzēsim Jums radīt svētku atmosfēru kāzās, korporatīvajos pasākumos, darba tusiņos, bērnu ballītēs, dzimšanas dienās, kāzu jubilejās, bildinājumos, un daudzos citos pasākumos, kuros vēlaties redzēt glītu un sev tīkamu noformējumu!

Dekorēšanas pakalpojumi kāzās - kāzu pieturvieta, laulību ceremonijas vieta, svētku pasākuma vieta, micošanas vieta, utt

Kāzas ir īpašs pasākums pašam pārim, kā arī viņu vecākiem, radiem, draugiem un visiem pārējiem ciemiņiem, tādēļ skaisti un gaumīgi izdekorēta svētku pasākuma vieta priecēs visus un dos to īpašo burvību, lai visapkārt valdītu mīlestība, laime un prieks! Mēs varam Jums palīdzēt uzburt šo skaistumu, droši sazinieties ar mums, kaut vai tikai, lai saņemtu padomu vai ieteikumu kādā no jautājumiem kāzu rīkošanā  :) 

Produktu fotosesijas

Pēdējais mūsu izaicinājums bija produkta fotosesija Dārza limonādei, Cēsu alus jaunajam un gardajam produktam! Iesakām nomēģināt ;)  Kā mums izdevās var aplūkot Galeriju sadaļā!

Korporatīvie pasākumi 

Labprāt palīdzēsim Jums izdekorēt svētku telpu vai vietu dažādiem jūsu uzņēmuma pasākumiem! Mūsu nomas dekoru klāstā piemeklēsim visu nepieciešamo inventāru un to, ko atrast nespēsim pie mums, to atradīsim pie mūsu draugiem un sadarbības partneriem!

Lai iepazītos ar mūsu darbiem - apmeklējiet sadaļu GALERIJA! Droši sazinieties ar mums - kopā varēsim atrast Jums vēlamāko rezultātu!

Mūs var atrast un sekot līdzi mūsu jaunumiem arī sociālajās vietnēs Facebook, Instagram un Twitter -

https://www.facebook.com/marmeladedeko/

https://www.instagram.com/marmeladedeko/

https://twitter.com/marmeladedeko

0