Noteikumi

Dekoru pasūtīšanas kārtība

Minimālā pasūtījuma summa 10.00 EUR.

Pēc dekoru pasūtījuma veikšanas ievadiet savus kontaktus un datumu(-us), kurā(-os) vēlaties dekorācijas iznomāt.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā. Ja dekorācijas ir nepieciešamas steidzamā kārtā, tad pēc pasūtījuma veikšanas droši piezvaniet!

Apmaksas un dekoru saņemšanas/atgriešanas kārtība

Apmaksu par dekoru nomu iespējams veikt bankas pārskaitījuma veidā pēc iepriekš izsniegta priekšapmaksas rēķina. 

Pie dekoru saņemšanas tiek parakstīts Līgums (lai iepriekš iepazītos ar līguma nosacījumiem, lūdzu uzrakstiet e-pastā pieprasījumu info@marmelade.lv ) un Pieņemšanas/nodošanas akts.

Drošības nauda 50% apmērā no dekoru kopējās vērtības (tiek norādīta Pieņemšanas/nodošanas aktā) tiek iemaksāta pie dekoru saņemšanas. Drošības nauda tiek atgriezta pie dekoru atgriešanas, ja dekori ir tādā pat kārtībā (trauki izmazgāti), kā pie dekoru saņemšanas. Ja iznomātais dekors tiek atgriezts neapmierinošā stāvoklī vai netiek atgriezts vispār, tad ir jāsedz tā vērtība, kura ir atrunāta Pieņemšanas/nodošanas aktā. 

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Nomnieks apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Iznomātājs varētu pieņemt Nomnieka pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Nomnieks piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Nomnieka pasūtījuma apstrādi.


0


 .